En iyi film gecesini onunla geçirin Netflix party

Arkanıza yaslanın ve sinema yolculuğunuzda rahatlayın Netlfix Teleparty, En sevdiğiniz şovların keyfini çıkarmak için sevdiklerinizi atıştırmalıklarla da davet edebilirsiniz. Bu uzantıyı kullanarak parti modunuzu da açabilir ve en sevdiğiniz filmi veya programı yayınlarken düşüncelerinizi ve özel anlarınızı paylaşabilirsiniz. En iyi kısmı sahipken watchparty, Hatta sohbet edebilir, sesli ve görüntülü arama yapabilir ve değerli anlarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Sınırsız şovları keşfedin Netflix party Chrome

En iyi şovları ve filmleri burada bulabilirsiniz. Yani, ister bir aksiyon gerilim filmi, ister eğlenceli bir komedi olsun, bu uzantı her anın, kahkahanın ve duygularınızın tadını daha önce hiç olmadığı gibi çıkarmanızı sağlar. Peki ne bekliyorsun? Hazır olun ve özel randevunuzla sanal randevunuzu planlayın ve onlarla değerli anılarınızı yaratın.

benefits
favorite

netflix aynı anda izleme

Arkadaşlarınızla birlikte film izlemek ister misiniz? ancak bazı nedenlerden dolayı yapamazsınız, bu yüzden endişelenmeyin. Bu güçlü uzantıyı indirerek en sevdiğiniz gösteri zamanını onlarla birlikte yaşayabilirsiniz. Ayrıca sync watch Netflix ile. Bir programı izlerken konuşma veya düşüncelerinizi paylaşma alışkanlığınız varsa sohbet, sesli ve görüntülü görüşme gibi inanılmaz özellikleri sayesinde en sevdiğiniz sahneyi tartışabilirsiniz. kullanmanın eğlenceli yanının ne olduğunu biliyor musun netflix party? İfadelerinizi emojiler aracılığıyla da paylaşabilirsiniz.

Netflix telepartisine nasıl katılabilirsiniz?

Sohbet, sesli ve görüntülü görüşme gibi inanılmaz özellikleri sayesinde, gösteri zamanınızı geçirirken arkadaşlarınız ve ailenizle etkileşimde bulunabilirsiniz. En son içeriği alacağınız yayın platformunda geçerli hesabınızı etkinleştirmeniz yeterlidir.

Yorumlar

Tüm inanılmaz özelliklere sahip inanılmaz bir eklentidir.

Netflix Party yapabileceğiniz bir tarayıcı uzantısıdır. netflix birlikte izleme tüm arkadaşlarınızla.

Bu en iyi eklentiyle artık film izlerken ifadelerimi paylaşabiliyorum.

Vay!! Netflix partilerini seviyorum, programlarınızın keyfini çıkarmanın en iyi yolu bu.

Artık Netflix'te sunucu olabilirim ve mümkün olduğu kadar çok kişiyi diziyi izlemeye davet edebilirim.

Hakkımızda

Netflix teleparty, sınırsız şov, dizi ve film izlemenize olanak tanıyan bir tarayıcı uzantısıdır. Arkadaşlarınızla birlikte nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun en son içeriklerin tamamını izleyebilirsiniz. Hala onlarla gösteri zamanınızın tadını çıkarabilirsiniz. Sohbet, sesli ve görüntülü aramalar gibi bazı şaşırtıcı özelliklere sahiptir. Bunlarla en sevdiğiniz filmleri ve şovları izlerken düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bu uzantıyı kullanmak için geçerli bir hesabınızın olması ve tarayıcı uzantısını yüklemeniz gerekir. Bundan sonra bir URL bağlantısı oluşturabilir ve partiyi barındırabilirsiniz. Herkes bağlandıktan sonra oynatma otomatik olarak senkronize edilecektir. Bu, herkesin aynı içeriği aynı anda görebileceği anlamına gelir; sanki hepiniz onu bir odada birlikte izliyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. En sevdiğiniz gösteri zamanına sahip olmanın en iyi yolu budur.

about

FAQ

 1. netflix party nasıl yapılır

  add-logo
 2. Netflix'te izleme partisi var mı?

  add-logo
 3. Netflix partisi nasıl izlenir?

  add-logo
 4. Ekranınızı Netflix'te paylaşabilir misiniz?

  add-logo
 5. Netflix'te en sevdiğiniz programları nasıl izleyebilirsiniz?

  add-logo